1. nl / en
    bak
    basis voor
    actuele kunst
          1. 2017

              1. Future Vocabularies
              2. Instituting Otherwise
              17.07.–21.07.2017
              open oproep voor deelname – een intensieve en collectieve week van kennisuitwisseling waarbij kunstenaars, curatoren, kunsttheoretici en academici samenkomen
              1. Future Vocabularies
              2. Instituting Otherwise
              3. To Seminar
              18.05.2017 15.00–17.00
              workshop en performance door Sarah Pierce in samenwerking met studenten van het Dutch Art Institute (DAI), Arnhem
              1. Future Vocabularies
              2. Instituting Otherwise
              3. To Seminar
              20.04.2017 19.00–21.00
              lezing door Irit Rogoff gevolgd door een gesprek, gemodereerd door Kitty Zijlmans
              1. Future Vocabularies
              2. Instituting Otherwise
              3. To Seminar
              18.04.2017 19.00–21.00
              discussie en performance door Jeremiah Day
              1. Future Vocabularies
              2. Instituting Otherwise
              3. To Seminar
              13.04.2017 17.00–19.00
              eendaagse tentoonstelling door een groep kunstenaars, geleid door René Francisco
              1. Future Vocabularies
              2. Instituting Otherwise
              3. To Seminar
              06.04.2017 19.00–22.00
              discussie met Tiong Ang, René Francisco en Marquard Smith, gemodereerd door Margo Slomp
              1. Future Vocabularies
              2. Instituting Otherwise
              3. To Seminar
              30.03.2017 19.00–22.00
              discussie met Job Koelewijn, Falke Pisano en Mick Wilson, gemodereerd door Vivian Sky Rehberg
              1. Future Vocabularies
              2. Instituting Otherwise
              3. To Seminar
              23.03.2017 19.00–22.00
              performance door İnci Eviner in samenwerking met Sırma Öztaş, Adnan Devran, Iris Ergül, Buse Aktaş, Şafak Çatalbaş, Ecem Sarıçayır en studenten van de MaHKU Fine Art en het masterprogramma scenografie van de HKU, Hogeschool voor de Kunsten Utrecht, Utrecht
              1. Future Vocabularies
              2. Instituting Otherwise
              3. To Seminar
              21.03.2017 19.00–22.00
              discussie met İnci Eviner, Sara van der Heide en Jan Verwoert, gemodereerd door Marijke Hoogenboom
              1. Future Vocabularies
              2. Instituting Otherwise
              10.03.–21.05.2017
              tentoonstelling ontwikkeld door Henk Slager
              1. Programma
              2. BAK Hosts
              17.02.–26.02.2017
              Dorine van Meel & Nelmarie du Preez
              1. Future Vocabularies
              2. Instituting Otherwise
              3. Learning Laboratories
              04.02.2017
              symposium georganiseerd naar aanleiding van de tentoonstelling Learning Laboratories
              1. Future Vocabularies
              2. Instituting Otherwise
              3. To Seminar
              10.03.2017 16.30–19.30
              performance en installatie door Tiong Ang met Sebastián González de Gortari, Ola Hassanain, Jan Yongdeok Lim, Winston Nanlohy, Andrés Novo, Kristina Országhová, Alejandro Ramírez, Heekyung Ryu en Robert Wittendorp
          2. 2016

              1. Future Vocabularies
              2. Instituting Otherwise
              03.12.2016–05.02.2017
              tentoonstelling ontwikkeld door Tom Holert
              1. Future Vocabularies
              2. Instituting Otherwise
              3. Englishes
              28.10.2016 19.30–21.30
              1. Future Vocabularies
              2. Instituting Otherwise
              24.09.–20.11.2016
              tentoonstelling door Nicoline van Harskamp
              1. Future Vocabularies
              2. Instituting Otherwise
              3. Englishes
              04.09.2016
              preview van de aanstaande solotentoonstelling Englishes van Nicoline van Harskamp
              1. Programma
              2. BAK Hosts
              24.06.–03.07.2016
              afstudeertentoonstelling MaHKU, samengesteld door Markus Miessen
              1. Leren
              2. Kennis Delen
              21.06.2016
              paneldiscussie met Maria Hlavajova
              1. Programma
              2. BAK Hosts
              03.06.2016 14.00–17.00
              presentaties en discussie volgend uit een uitwisseling tussen de Universiteit Utrecht en Hong Kong University
              1. Programma
              28.05.2016 19.30–20.15
              co-presentatie met SPRING Festival 2016 van een performance door Nástio Mosquito
              1. Programma
              18.05.2016 17.00–19.30
              een avond met korte lezingen, samengesteld door het curatorenteam van Strijd ∞
              1. Future Vocabularies
              2. Instituting Otherwise
              3. Unstated (or, Living Without Approval)
              4. Universal Anthem
              01.05.2016
              performance van Universal Anthem, een werk van Société Réaliste, gevolgd door een kunstenaarsgesprek met Ferenc Gróf en Jonas Staal
              1. Programma
              29.04.2016
              lezing van Maria Hlavajova als onderdeel van een panel rond "Art-as-Intervention-in-Reality: “Ecology of Knowledges” and Institutional Practices"
              1. Future Vocabularies
              2. Instituting Otherwise
              3. Unstated (or, Living Without Approval)
              4. Instituting for the Contemporary
              25.04.2016 19.00–22.00
              derde public editorial meeting voor Instituting for the Contemporary, met Gerald Raunig, pantxo ramas, Angela Dimitrakaki, Tom Vandeputte en Sidsel Meineche Hansen
              1. Future Vocabularies
              2. Instituting Otherwise
              3. Unstated (or, Living Without Approval)
              4. Instituting for the Contemporary
              18.04.2016 19.00–22.00
              tweede public editorial meeting voor Instituting for the Contemporary, met Bernadette Buckley en Füsun Türetken, met respondent Nick Axel
              1. Programma
              15.04.2016 15.00–18.00
              tijdelijke tentoonstelling door leerlingen van het Oosterlicht College
              1. Future Vocabularies
              2. Instituting Otherwise
              3. Unstated (or, Living Without Approval)
              4. Instituting for the Contemporary
              11.04.2016 19.00–22.00
              eerste public editorial meeting voor Instituting for the Contemporary, met Simon Sheikh, Rachel O'Reilly en Ewa Majewska
              1. Future Vocabularies
              2. Instituting Otherwise
              3. Unstated (or, Living Without Approval)
              4. Here We Are Academy
              05.04.–09.04.2016
              een experimenteel educatieprogramma opgezet en gegeven door We Are Here met Campus in Camps
              1. Programma
              03.04.2016
              'Mini-college' door Jolle Demmers op de Culturele Zondag ter gelegenheid van 380 jaar Universiteit Utrecht
              1. Future Vocabularies
              2. Instituting Otherwise
              3. Unstated (or, Living Without Approval)
              4. Reading Anarchism
              16.03.2016 17.00–19.00
              derde leesgroep met Nicoline van Harskamp en genodigde lezers Maria Barnas en Jonas Staal
              1. Future Vocabularies
              2. Instituting Otherwise
              3. Unstated (or, Living Without Approval)
              4. Reading Anarchism
              24.02.2016 17.00–19.00
              tweede leesgroep met Nicoline van Harskamp en genodigde lezers Lise Autogena en Katja Sokolova
              1. Future Vocabularies
              2. Instituting Otherwise
              3. Unstated (or, Living Without Approval)
              4. Reading Anarchism
              17.02.2016 17.00–19.00
              eerste leesgroep met Nicoline van Harskamp en genodigde lezers Richard John Jones en Yoonis Osman Nuur
              1. Future Vocabularies
              2. Instituting Otherwise
              30.01.–29.05.2016
              groepstentoonstelling en publieksprogramma
              1. Future Vocabularies
              2. Instituting Otherwise
              29.01.–31.01.2016
              a three-day assembly about democracy and the nation-state
              1. New World Academy
              2. New World Academy #5: Stateless Democracy
              12.01.–15.01.2016
              vijfde New World Academy programma met kunstacademiestudenten
          3. 2015

              1. Future Vocabularies
              2. Human-Inhuman-Posthuman
              3. Forest Law
              23.11.2015 19.00–21.00
              lezing door Paulo Tavares, gevolgd door een vraaggesprek met Ursula Biemann
              1. Programma
              18.11.2015
              bijdrage van Maria Hlavajova aan een panel in het kader van 'OMONOIA', de Biennale van Athene 2015-2017
              1. New World Academy
              2. New World Academy #5: Stateless Democracy
              15.10.–16.10.2015
              vijfde New World Summit
              1. FORMER WEST
              09.10.–10.10.2015
              FORMER WEST Public Editorial Meeting
              1. Future Vocabularies
              2. Instituting Otherwise
              08.09.2015–28.04.2016
              wekelijkse educatiecursus van een volle dag met studenten van MAR/KABK, Den Haag en MaHKU, Utrecht
              1. Future Vocabularies
              2. Human-Inhuman-Posthuman
              04.09.–29.11.2015
              een tentoonstelling met Ursula Biemann en Paulo Tavares
              1. Future Vocabularies
              2. Human-Inhuman-Posthuman
              24.08.–28.08.2015
              summer school met het Centre for the Humanities
              1. Programma
              2. BAK Hosts
              24.06.–12.07.2015
              presentatie in het kader van een interdisciplinair onderzoeksproject van Klaas Hoek
              1. Future Vocabularies
              2. Human-Inhuman-Posthuman
              3. Posthuman Glossary
              18.06.–19.06.2015
              vierde bijeenkomst in de reeks Posthuman Glossary
              1. New World Academy
              2. New World Academy Exhibition
              14.06.2015 14.00–16.00
              boekpresentatie in het kader van de New World Academy tentoonstelling
              1. Future Vocabularies
              2. Human-Inhuman-Posthuman
              3. Posthuman Glossary
              11.06.–12.06.2015
              derde bijeenkomst in de reeks Posthuman Glossary
              1. New World Academy
              2. New World Academy Exhibition
              31.05.2015 15.00–16.00
              gesprek tussen Edwin Jacobs en Jonas Staal over kunst en politiek
              1. New World Academy
              2. New World Academy #5: Stateless Democracy
              30.05.2015 20.30–23.00
              boekpresentatie en conferentie
              1. Future Vocabularies
              2. Human-Inhuman-Posthuman
              3. Posthuman Glossary
              28.05.–29.05.2015
              tweede bijeenkomst in de reeks Posthuman Glossary
              1. Future Vocabularies
              2. Human-Inhuman-Posthuman
              21.05.–20.06.2015
              seminars, masterclasses en workshops met theoretici en kunstenaars
              1. Future Vocabularies
              2. Human-Inhuman-Posthuman
              3. Posthuman Glossary
              21.05.–22.05.2015
              eerste bijeenkomst in de reeks Posthuman Glossary
              1. FORMER WEST
              13.05.–14.05.2015
              FORMER WEST Public Editorial Meeting
              1. New World Academy
              2. New World Academy #4: The Art of Creating a State
              05.05.2015
              vertoning van de gelijknamige documentaire van filmmakers Gabriëlle Provaas en Rob Schröder
              1. Future Vocabularies
              2. Human-Inhuman-Posthuman
              18.04.2015 11.00–13.00
              lezing door Bruno Latour met een reactie van Anna Tsing
              1. New World Academy
              11.04.–21.06.2015
              tentoonstelling met vijf sessies van de door Jonas Staal, i.s.m. met BAK, opgerichte academie
              1. Programma
              24.03.2015
              lezing van Maria Hlavajova in de reeks Curating Europe's Futures
              1. Programma
              23.03.2015
              conversatie tussen Maria Hlavajova, Rael Artel en Katarzyna Kosmala
              1. Programma
              10.03.2015
              lezing door Maria Hlavajova
              1. FORMER WEST
              27.02.–28.02.2015
              FORMER WEST Public Editorial Meeting
              1. Future Vocabularies
              2. Human-Inhuman-Posthuman
              25.02.2015
              masterclass door Graham Harman in samenwerking met Sonic Acts, Amsterdam
              1. Future Vocabularies
              2. Human-Inhuman-Posthuman
              07.02.–26.04.2015
              tentoonstelling ontwikkeld door Territorial Agency (John Palmesino en Ann-Sofi Rönnskog), Armin Linke, en Anselm Franke
              1. Future Vocabularies
              2. Human-Inhuman-Posthuman
              05.02.–30.04.2015
              educatieprogramma met studenten van MAR/KABK, Den Haag en MaHKU, Utrecht
              1. Programma
              2. BAK Hosts
              02.02.2015
              symposium in het kader van een interdisciplinair onderzoeksproject door Klaas Hoek
              1. Programma
              11.01.2015
              opening van het culturele seizoen in Utrecht
              1. Leren
              2. Kennis Delen
              10.01.2015
              bijdrage aan een driedaags congres door Artist Organisations International
              1. Leren
              2. Kennis Delen
              05.01.2015
              toespraak van Maria Hlavajova in het kader van het project "Honger naar radicaliteit. Dood aan de nuance"
          4. 2014

              1. Leren
              2. Kennis Delen
              16.12.2014
              lezing door Maria Hlavajova tijdens het publieke programma van het project "The bitter sweet legacy of communism in Romania. Reflections (I): Dan Perjovschi"
              1. Leren
              2. Kennis Delen
              10.12.2014
              lezing door Maria Hlavajova op het tweede On Mediation trainingsseminar
              1. Future Vocabularies
              2. Survival
              01.11.–28.12.2014
              tentoonstelling door Alice Creischer en Andreas Siekmann
              1. Leren
              2. Kennis Delen
              30.10.2014
              lezing door Maria Hlavajova tijdens de "Evening classes" van Salonul de Proiecte
              1. New World Academy
              21.10.2014–30.05.2015
              educatieplatform gerealiseerd met de Koerdische Vrouwenbeweging, doorlopend 2014–2015
              1. New World Academy
              2. New World Academy #5: Stateless Democracy
              21.10.2014
              openingsconferentie van de New World Academy #5
              1. New World Academy
              2. New World Academy #4: The Art of Creating a State
              19.10.2014 17.00–19.00
              openbare bijeenkomst
              1. New World Academy
              17.10.–19.10.2014
              educatieplatform gerealiseerd met de National Liberation Movement of Azawad (MNLA)
              1. Future Vocabularies
              2. Survival
              09.10.–18.12.2014
              educatieprogramma met studenten van MAR/KABK, Den Haag en MaHKU, Utrecht
              1. Future Vocabularies
              2. Future Collections
              23.09.2014
              lezing Maria Hlavajova tijdens het symposium ''The Museum as a Workshop''
              1. Leren
              2. Kennis Delen
              19.09.–21.09.2014
              een project door Jonas Staal, met een afsluitende sessie op 21 september met Maria Hlavajova als voorzitter
              1. New World Academy
              2. New World Embassy: Azawad
              09.09.2014 19.00–22.00
              inauguratie door Moussa Ag Assarid, Jolle Demmers, Jonas Staal e.a.
              1. New World Academy
              2. New World Academy #4: The Art of Creating a State
              06.09.–12.10.2014
              een project door Moussa Ag Assarid en Jonas Staal
              1. Leren
              2. Learning Place
              04.09.2014 19.00–22.00
              filmvertoning met studenten van MaHKU, Utrecht en MAR/KABK, Den Haag
              1. Leren
              2. Kennis Delen
              18.08.–22.08.2014
              summer school met het Centre for Humanities van de Universiteit Utrecht
              1. Leren
              2. Kennis Delen
              11.07.2014
              lezing Maria Hlavajova tijdens conferentie in Haus der Kulturen der Welt
              1. FORMER WEST
              2. Other Survivalisms
              17.05.2014
              Sessie 3, paneldiscussie en gesprek
              1. FORMER WEST
              2. Other Survivalisms
              17.05.2014
              Sessie 2, paneldiscussie en gesprek
              1. FORMER WEST
              2. Other Survivalisms
              16.05.2014
              Sessie 1, paneldiscussie en gesprek
              1. FORMER WEST
              16.05.–17.05.2014
              FORMER WEST public editorial meeting
              1. Future Vocabularies
              2. Survival
              02.03.–29.06.2014
              video-installatie door Aernout Mik
              1. Future Vocabularies
              2. Survival
              13.02.–05.06.2014
              educatieplatform met MaHKU, Utrecht en MAR, KABK, The Hague
          5. 2013

              1. New World Academy
              2. New World Academy #3: Leaderless Politics
              20.12.–22.12.2013
              alternatief educatieplatform in het digitale tijdperk
              1. New World Academy
              13.12.–22.12.2013
              educatieplatform gerealiseerd met de internationale Pirate Parties
              1. New World Academy
              2. New World Academy #2: Collective Struggle of Refugees. Lost. In Between. Together.
              05.12.2013 20.00–06.12.2013 22.00
              presentatie van een voorstel voor een coöperatie van 200 vluchtelingen en 200 kunstenaars in Amsterdam
              1. New World Academy
              29.11.–08.12.2013
              educatieplatform gerealiseerd met het vluchtelingencollectief We Are Here
              1. New World Academy
              2. New World Academy #1: Towards a People’s Culture
              23.11.2013
              1. New World Academy
              15.11.–24.11.2013
              educatieplatform gerealiseerd met de National Democratic Movement of the Philippines
              1. FORMER WEST
              31.08.–09.10.2013
              tentoonstelling door Maria Hlavajova
              1. Programma
              2. BAK Hosts
              25.06.2013
              Oliver Ressler screening and talk
              1. FORMER WEST
              2. After History: Alexandre Kojève as a Photographer
              11.04.–01.06.2013
              tentoonstelling door BAK geproduceerd te zien in New York
              1. FORMER WEST
              2. FORMER WEST: Documents, Constellations, Prospects
              18.03.–24.03.2013
              een educatieve performance van een week met 200 studenten van instellingen uit de hele wereld
              1. FORMER WEST
              18.03.–24.03.2013
          6. 2012

              1. FORMER WEST
              2. After History: Alexandre Kojève as a Photographer
              17.10.2012–07.01.2013
              tentoonstelling samengesteld door Boris Groys
              1. FORMER WEST
              29.09.–23.12.2012
              tentoonstelling samengesteld door What, How & for Whom/WHW
              1. FORMER WEST
              29.09.2012
              congres
              1. FORMER WEST
              20.05.–15.07.2012
              tentoonstelling samengesteld door Boris Groys
              1. FORMER WEST
              19.04.–20.04.2012
              congres
              1. FORMER WEST
              05.02.–29.04.2012
              tentoonstelling door Kathrin Rhomberg
              1. FORMER WEST
              2. Christoph Schlingensief: Fear at the Core of Things
              04.02.–28.03.2012
              parallel filmprogramma
          7. 2011

              1. FORMER WEST
              09.10.2011–23.11.2012
              tentoonstelling samengesteld door Cosmin Costinas
              1. FORMER WEST
              2. Spacecraft Icarus 13: Narratives of Progress from Elsewhere
              08.10.–03.12.2011
              filmvertoningen met discussie samengesteld door Christina Li
              1. Programma
              2. BAK Hosts
              21.08.–25.09.2011
              tentoonstelling door Irene Kopelman
              1. Call the Witness
              01.06.–09.10.2011
              collateral event van de 54ste Internationale Biënnale van Venetië 2011
              1. Call the Witness
              22.05.–24.07.2011
              groepstentoonstelling door Suzana Milevska
              1. FORMER WEST
              2. Olga Chernysheva: In the Middle of Things
              15.03.2011
              1. FORMER WEST
              2. Olga Chernysheva: In the Middle of Things
              17.02.2011
              conversatie tussen Olga Chernysheva en Cosmin Costinas
              1. FORMER WEST
              23.01.–17.04.2011
              tentoonstelling door Olga Chernysheva samengesteld door Cosmin Costinas
          8. 2010

              1. Programma
              05.11.–07.11.2010
              1. FORMER WEST
              04.11.–06.11.2010
              congres
              1. FORMER WEST
              12.09.–28.11.2010
              groepstentoonstelling samengesteld door Simon Sheikh
              1. Programma
              2. I, the Undersigned
              17.06.2010
              lezing-performance door Rabih Mroué
              1. Programma
              20.05.–01.08.2010
              tentoonstelling door Rabih Mroué
              1. Leren
              2. Kennis Delen
              27.04.2010
              kunstenaarsgesprek met Mark Boulos
              1. Programma
              2. BAK Hosts
              12.04.–17.04.2010
              a project door Musée de la danse en geproduceerd door BAK samen met Springdance
              1. FORMER WEST
              24.01.–28.03.2010
              tentoonstelling door Lawrence Weiner
              1. FORMER WEST
              2. Dicht Bij
              23.01.2010
          9. 2009

              1. FORMER WEST
              05.11.–07.11.2009
              congres
              1. FORMER WEST
              06.09.–09.11.2009
              tentoonstelling door Mona Vatamanu & Florin Tudor
              1. Programma
              2. Urgent Matters
              28.05.2009
              symposium
              1. Postsecularism
              2. Postsecularism Lecture Series
              26.05.2009
              lezing door Saba Mahmood
              1. Programma
              18.04.–02.08.2009
              tentoonstelling door Sanja Ivekovic
              1. Postsecularism
              2. Postsecularism Lecture Series
              16.04.2009
              lezing door Janaki Bakhle
              1. Curating (Beyond) Exhibitions: Critical Curatorial Practices and Contemporary Society
              31.03.–02.04.2009
              1. Curating (Beyond) Exhibitions: Critical Curatorial Practices and Contemporary Society
              24.03.–26.03.2009
              Lezingen en rondleiding in MUKHA, Museum van Hedendaagse Kunst, Antwerpen
              1. Curating (Beyond) Exhibitions: Critical Curatorial Practices and Contemporary Society
              17.03.2009–01.01.1970
              lezing en seminar
              1. Postsecularism
              2. Postsecularism Lecture Series
              17.03.2009
              lezing door Jorgen Nielsen
              1. Curating (Beyond) Exhibitions: Critical Curatorial Practices and Contemporary Society
              10.03.–12.03.2009
              lezing en studiobezoek aan Dutch Art Institute (DAI), Enschede
              1. Curating (Beyond) Exhibitions: Critical Curatorial Practices and Contemporary Society
              03.03.–05.03.2009
              lezing en studiobezoek Aernout Mik
              1. Curating (Beyond) Exhibitions: Critical Curatorial Practices and Contemporary Society
              24.02.–26.02.2009
              lezing met Charles Esche en seminar
              1. Curating (Beyond) Exhibitions: Critical Curatorial Practices and Contemporary Society
              17.02.–19.02.2009
              lezing en seminar
              1. Leren
              2. Learning Place
              10.02.–31.03.2009
              mastercursus georganiseerd door Universiteit Utrecht en BAK
              1. Curating (Beyond) Exhibitions: Critical Curatorial Practices and Contemporary Society
              10.02.–12.02.2009
              Introductie van Curating (Beyond) Exhibitions
              1. Postsecularism
              2. The Return of Religion and Other Myths
              11.01.–01.03.2009
              lezingen- en discussieprogramma mede samengesteld door het Centre for the Humanities
              1. On Post-secularism
              11.01.2009
              lezingen door Sven Lutticken, Kenan Malik, Markha Valenta
          10. 2008

              1. Postsecularism
              2. Postsecularism Lecture Series
              16.12.2008
              lezing door Christoph Baumgartner
              1. Postsecularism
              2. The Return of Religion and Other Myths
              30.11.2008–01.03.2009
              tentoonstelling door Sven Lütticken
              1. Postsecularism
              2. Postsecularism Lecture Series
              18.11.2008
              lezing door Prof. Kunneman
              1. Programma
              2. BAK Hosts
              13.11.2008 20.00–23.00
              een reeks presentaties, filmvertoningen en discussies met kunstenaars en schrijvers Rod Dickinson, Steve Rushton en Michael Uwemedimo
              1. Postsecularism
              2. Postsecularism Lecture Series
              21.10.2008
              lezing door Markha Valenta
              1. Programma
              19.10.2008–04.01.2009
              tentoonstelling
              1. Postsecularism
              2. Postsecularism Lecture Series
              13.10.2008
              lezing door Liesbeth van Zoonen
              1. Postsecularism
              2. Postsecularism Lecture Series
              06.10.2008
              lezing door Martijn de Koning
              1. Programma
              28.09.–16.11.2008
              tentoonstelling door Artur Zmijewski
              1. Postsecularism
              2. Concerning the Postsecular
              12.06.2008
              lezing door Susan Harding
              1. Postsecularism
              2. Concerning the Postsecular
              20.05.2008
              lezingen door Tariq Modood en Thijl Sunier
              1. Leren
              2. Educatie
              18.05.2008 16.00–17.30
              artist’s talk door Michael Stevenson
              1. Postsecularism
              2. Concerning the Postsecular
              22.04.2008
              lezing door Peter van der Veer
              1. Postsecularism
              2. Concerning the Postsecular
              06.03.2008
              lezingen Rosi Braidotti en Judith Butler
              1. Postsecularism
              2. Concerning the Postsecular
              19.02.2008
              lezing door Nasr Abu Zayd
              1. Programma
              03.02.2008 15.00–16.30
              lezing door Irit Rogoff
              1. Leren
              2. Kennis Delen
              29.01.–15.06.2008
              reeks van discussies en presentaties over ‘gender issues’ in een interculturele context
              1. Postsecularism
              2. Concerning the Postsecular
              22.01.2008
              lezingen door Chia Longman en Sarah Bracke
          11. 2007

              1. Postsecularism
              2. Concerning the Postsecular
              18.12.2007
              lezingen door Anne-Marie Korte en Ada Rapoport
              1. Programma
              16.12.2007
              tweedelige workshop door kunstenaars Ashley Hunt en Taisha Paggett
              1. Citizens and Subjects
              2. Citizens and Subjects: Practices and Debates
              29.11.2007 20.00–22.00
              paneldiscussie met sprekers die hebben bijgedragen aan de 'critial reader', waaronder Rosi Braidotti, Charles Esche, Maria Hlavajova, Sven Lütticken, Henk Oosterling en Iris van der Tuin
              1. Citizens and Subjects
              2. Citizens and Subjects: Practices and Debates
              23.11.2007 20.00–22.00
              leizing door Tariq Ramadan
              1. Citizens and Subjects
              2. Citizens and Subjects: Practices and Debates
              22.11.2007 20.00–22.00
              seminar met Rosi Braidotti, Ed Jonkers en Ashley Hunt
              1. Citizens and Subjects
              2. Citizens and Subjects: Practices and Debates
              15.11.2007 20.00–22.00
              leizing door James Kennedy
              1. Postsecularism
              2. Concerning the Postsecular
              14.11.2007
              lezing door Simon Glendinning
              1. Citizens and Subjects
              2. Citizens and Subjects: Practices and Debates
              09.11.2007 16.00–20.00
              seminar met Jennifer Allen, Samuel Herzog en Rutger Pontzen
              1. Citizens and Subjects
              2. Citizens and Subjects: Practices and Debates
              08.11.2007 20.00–22.00
              leizing door Paul Schnabel
              1. Citizens and Subjects
              2. Citizens and Subjects: Practices and Debates
              02.11.2007 16.00–20.00
              seminar met Marion von Osten and Kathrin Rhomberg
              1. Citizens and Subjects
              2. Citizens and Subjects: Practices and Debates
              01.11.2007 20.00–22.00
              leizing door Rosi Braidotti
              1. Citizens and Subjects
              2. Citizens and Subjects: Practices and Debates
              26.10.2007 20.00–22.00
              gesprek tussen BAVO (Gideon Boie & Matthias Pauwels), Thomas Hirschhorn, Marcus Steinweg
              1. Citizens and Subjects
              2. Citizens and Subjects: Practices and Debates
              25.10.2007 20.00–22.00
              inleidende lezing met Aernout Mik en Maria Hlavajova
              1. Citizens and Subjects
              25.10.–29.11.2007
              lezingenserie als uitbreiding op Nederlands paviljoen
              1. Citizens and Subjects
              11.09.–30.11.2007
              een mastercursus in samenwerking met Universiteit Utrecht
              1. Programma
              02.09.–16.12.2007
              tentoonstelling door Kutluğ Ataman
              1. Citizens and Subjects
              01.06.–30.10.2007
              tentoonstelling tijdens de 52e Biënnale van Venetië
              1. Programma
              29.05.2007
              RIR-presentatie door kunstenaar Sopawan Boonnimitra in gesprek met kunsttheoreticus Sarat Maharaj
              1. Programma
              2. The Day After Yesterday
              19.04.2007 20.00–22.00
              leizing door Jessica Morgan
              1. Programma
              10.03.–27.05.2007
              tentoonstelling door Roman Ondák
              1. Programma
              2. Alone Again (In the Likeness of Life)
              06.02.2007
              een gesprek tussen Althea Thauberger, Fergal Gaynor en Victoria Scott
              1. Programma
              14.01.–25.02.2007
              tentoonstelling door Althea Thauberger
          12. 2006

              1. Concerning “Knowledge Production” (Practices in Contemporary Art)
              16.12.2006
              lezingen door Thierry de Duve, Georg Schöllhammer, Seçil Yersel en Trinh T. Minh-ha
              1. Concerning “Knowledge Production” (Practices in Contemporary Art)
              09.12.2006
              lezingen door Sven Lütticken, Eva Meyer & Eran Schaerf en kunstwerken door Claire Harvey en Ivana Müller
              1. Concerning “Knowledge Production” (Practices in Contemporary Art)
              02.12.2006
              lezingen door Lonnie van Brummelen & Siebren de Haan, Mariana Castillo Deball, Bruno Latour en Anne van der Zwaag
              1. Concerning “Knowledge Production” (Practices in Contemporary Art)
              25.11.2006
              lezingen door Clémentine Deliss, Vincent Meessen en Simon Sheikh
              1. Programma
              2. Aernout Mik: Raw Footage/Scapegoats
              31.10.2006
              lezing over het werk van Aernout Mik
              1. Programma
              01.10.–24.12.2006
              tentoonstelling
              1. Programma
              2. Report (Not Announcement)
              25.06.2006
              boekpresentatie
              1. Programma
              2. Haegue Yang: Unevenly
              23.05.2006 19.00–22.00
              lezingen en discussie over de notie van gemeenschap
              1. Programma
              23.04.–18.06.2006
              tentoonstelling door Haegue Yang
              1. Programma
              2. Adrian Paci
              14.03.2006 20.00
              met Adrian Paci, Anri Sala en Sislej Xhafa
              1. Programma
              05.02.–02.04.2006
              tentoonstelling door Adrian Paci
              1. Programma
              02.01.–25.06.2006
              Tussenverslag over de staat van mobiliteit aan het begin van de 21ste eeuw
          13. 2005

              1. Concerning War
              2. Undercurrents
              17.12.2005
              een paneldiscussie met Benda Hofmeyr, Lars Bang Larsen, Zoran Terzic en Sagi Groner.
              1. Concerning War
              2. Undercurrents
              10.12.2005
              lezingen door en discussie met Viktor Misiano, Sean Snyder, and YOUNG-HAE CHANG HEAVY INDUSTRIES
              1. Concerning War
              2. Undercurrents
              03.12.2005
              lezingen door en discussie met Ayreen Anastas, Bregje van Eekelen en Rene Gabri
              1. Concerning War
              2. Undercurrents
              26.11.2005
              lezingen door en discussie met Henk Oosterling, Kendell Geers, en Pavel Büchler
              1. Concerning War
              2. Undercurrents
              19.11.2005
              lezingen door en discussie met Jeremiah Day, kunstenaar, Amsterdam; Jan Verwoert, schrijver, Berlijn; Klub Zwei, kunstenaarsduo, Wenen.
              1. Concerning War
              12.11.–17.12.2005
              een serie wekelijkse lezingen en gesprekken
              1. Concerning War
              2. Undercurrents
              12.11.2005
              lezingen door en discussie met Boris Buden, Renzo Martens, en Hito Steyerl
              1. Concerning War
              06.11.–18.12.2005
              groepstentoonstelling, samengesteld door Brigitte van der Sande
              1. Programma
              2. BAK Hosts
              04.09.–16.10.2005
              eindexamententoonstelling en een serie gesprekken
              1. Programma
              01.05.–17.07.2005
              tentoonstelling
              1. Programma
              17.04.–26.06.2005
              tentoonstelling door Denisa Lehocká and Boris Ondreička
              1. Programma
              2. Denisa Lehocká and Boris Ondreička: Landscape
              16.04.2005 19.00–21.00
              1. Programma
              2. BAK Hosts
              22.03.2005 20.00–23.00
              1. Programma
              23.01.–20.03.2005
              tentoonstelling met kunstenaar Gerrit Dekker
          14. 2004

              1. Who if not we...? 7 episodes on (ex)changing Europe
              31.10.–31.12.2004
              tentoonstelling en serie performances, lezingen, discussies en filmvertoningen